Laiko kilpa (2012)

atsisiųsti

Nors angliškai “loop“ turi daug prasmių, tarp kurių ir mirties kilpa, lietuviškas “Looper“ vertimas “Laiko kilpa“ nėra per daug tragiškas.

Jei kam įdomu, šis filmas – visai neblogas mindf**k‘as, tačiau, vienareikšmiškai – iki “Inception“ jam dar oi kaip toli!

Filme pasakojama apie ateitį, kurioje be visų futuristinių nesąmonių (patiko, kad vietoj alaus ir kitų svaigalų užtenka į akis įsilašinti kelis lašus kažkokio skysčio, ir tave jau veža – va čia tai reikalas), galima keliauti į praeitį. Tuo naudojasi ir pasaulį valdantys begėdžiai mafijozai: nepageidaujami asmenys yra nugabenami į praeitį, kur juos iškart nušauna “kilpininkai“ (iš čia ir atsirado, laiko kilpa). Filme pasakojama apie tokį žudiką Džo (aktorius, ir beje, labai neblogai suvaidinęs Joseph Gordon-Levitt), kuris sau ramiai kala babkes iš žudymo, vartoja “smagius“ akių lašiukus ir duodasi su kekšytėmis. Situacija pasikeičia, kai norėdamas šauti į eilinį taikinį iš ateities, priešais save pamato…save pati! Džo-po-dvidešimt-metų vaidina pats B. Willis, kuris irgi atrodo visai pakenčiamai…Po tokio netikėto filmo posūkio prasideda visai neblogos gaudynės, šaudynės, kol galop gėris nugali, o mes visi jaučiamės laimingi – happy end.

images

Kas iš tikrųjų filme patiko – tai pakankamai įtikinanti vaidyba, pakankamai fantazijos turintis scenarijus, įvairios smulkmenėlės, suteikiančios visumai originalumo (telekinetika ir pan.) . Vis dėlto, pasikartojant – tai ne “Pradžia“, ne “Dvylika beždžionių“, todėl…labai tinka tam tikram ratui, žiūrinčiam “Greiti ir įsiutę 7“, kaip įvadui į įdomų ir apgaulingą mindf**k‘o pasaulį.

2013.09.05:

Režisūra: 7/10

Vaidyba: 8/10

Menas: 4/10

Muzika: 8/10

Kamera: 8/10

7

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s