Auchentoshan “Springwood“

atsisiųsti

Vienas iš Škotijos “Žemaitijos“ (Lowland) regiono viskio garsenybių, Auchentoshan’o distilerija, pradėjo naują marketingo triuką – ogi sukūrė keletą naujų brand‘ų, skirtų atseit keliautojams. Prekiauja oro uostuose, gali sau nusipirkti butelį kitą lauktuvių – gera mintis. Tik susipažįstantiems su viskiu, tokiems kaip aš, Auchentoshan’as patinka vien todėl, kad viskį distiliuoja tris kartus, jis būna gana švelnus, todėl beveik visiems patinka. Kol neužsimanai kažko charakteringesnio.

Auchentoshan “Springwood“ turėtų būti iš visos naujosios serijos pats jauniausias, lengviausias, pigiausias (“prasčiausias“ nesinorėtų sakyti).

Brandintas amerikietiško ąžuolo, kuriame prieš tai buvo burbonas, statinėse – tai ir lemia beveik visus kvapo ir skonio aspektus.

Kvapas: tipiškas viskiui, brandintam amerikietiškame ąžuole – jaučiasi vanilė, gali įtarti saldainį, tikrai gaivus, malonus.

Skonis: patvirtina uoslės įtarimus, jaučiasi saldumas, vanilė, gal kiek medaus, jei ir yra aštrumo, jis neperžengia greipfruto, galbūt citrinos žievelės ribų.

Poskonis: nėra ilgas, greit ir baigiasi, išliekant tokiam gaiviam saldumui. Niam niam!

Trumpai tariant, marketingas šiuo atveju yra teisingas – jei kaina nesikandžiotų perdaug, imčiau tokį buteliuką lauktuvių draugams nesinervindamas iškart. Šviežumas, gaivumas, saldumas – patiks ir moterims, tiks ir esant karštai dienai. Kitą vertus, paragavęs šio, kitakart imčiau kažką kitą iš minėto Auchentoshan penketuko. Slaint!

2013 10 30:

Kvapas: 9

Skonis: 9

Poskonis: 8

Iš viso: 8,66

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s