Grant’s

atsisiųsti (2)

“Grant’s“ siūlo išmėginti kitą kampą, aha…Gal toks rinkodaros sprendimas – viskį pilstyti į trikampio formos butelius – yra išskirtinis viskio pasaulyje, bet mes į butelį tik žiūrime, o svarbiausia juk – skonis (beje, trikampę idėją sugalvojo į Britaniją emigravęs vokietis dizaineris  Hans’as Schleger’is) . Reikia pažymėti, kad “Grant’s“ giriasi gaminantys savo viskį antroje pagal dydį pasaulyje distilerijoje Girvane, salos vakarinėje dalyje. Dar giriasi esantys vieni seniausių gamintojų pasaulyje…Taigi, ką mes randame toje išgirtoje trikampio formos bonkelėje?

Iškart pasakysiu, nieko ypatingo. “Grant’s“ yra vidutiniokas tarp visų blend’ų, tačiau pagal skonį – galbūt vienas iš prasčiausių…Deja, paragavus iškart “trenkia“ degtinės aromatas, kuris ir yra pagrindinis veikėjas, tiek skonyje, tiek poskonyje.

Kaip būna dažniausiai, kvapas yra išties neblogas – malonus, saldus, nors kiek ir trūksta salyklinio sodrumo. Skonis kiek nuviliantis, dominuoja grūdinis komponentas, nors jaučiasi saldumas, vanilė, gal ir salyklo dvasia…bet tik truputį. Poskonis – nieko ypatingo, tas pats alkoholio tvaikas, saldu, bet labiau stipru nei saldu ar malonu.

2013 12 25:

Kvapas: 8

Skonis: 7

Poskonis: 7

Iš viso: 8

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s