Blogas senelis (2013)

MV5BMTg4NjIwMTI5OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjU1MTMyMDE@._V1_SY317_CR1,0,214,317_AL_

Vaidina: J. Knoxville, J. Nicoll, G. Harris.

Rež.: J. Tremaine

Nepaisant to, kokiu dideliu šlamštu šis filmas gali pasirodyti nesuprantantiems tokio, vadinkim, juodo, humoro,  o gal priešingai, manantiems, jog tai – metų komedija, faktas yra faktas: už grimą šis filmas buvo nominuotas “Oskarui“. Jėga, ar ne?

images

Na, o iš tikrųjų, nieko čia per daug linksmo: ta pati Džeko šiknos “chebrytė“ subrendo ir “sulipdė“ tikrą filmą. Yra čia ir scenarijus, ir pamontuota kažkiek, viskas aukštam lygyje…Tik tiek, kad jei išmestumėm tą visą balastą, ir paliktumėm tik tuos pačius pačiausius juokelius, tas sutrumpintas variantas būtų daug geresnis. Ką aš noriu pasakyti – ogi tai, kad joks čia filmas, tiesiog sugalvotas pats banaliausias siužetas, o viskas paremiama linksmais “Jackass“ stiliaus bajeriais. Net pats nukaršęs senolis, jo tipažas, paimtas iš senųjų “Jackass“ filmų. Kyla klausimas – tai kam tada reikėjo tiek stengtis ir leisti dolerius? Tiesa sakant, nežinau.

Na, o jei jau kalbant apie teigiamus dalykus, tai ypač patiko Billy’į vaidinusio J. Nicoll’o vaidyba: berniukas gal dar į pradinę eina, bet filme pasirodė pakankamai solidžiai. Visa kitą – tinkama: žiūrėti su vaikais (kartais uždengiant ausis); žiūrėti pagėrus su draugų kompanija; žiūrėti vietoj Lietuvos pramoginių laidų; žiūrėti, jei patinka tokio stiliaus humoras.

atsisiųsti

2014 05 01

Režisūra: 4/10
Vaidyba: 7/10
Menas: 0/10
Muzika: 5/10
Kamera: 8/10
4,8

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s