Passport Scotch

untitled

Kaip rašo internetai, šis blend’as yra išgaunamas sumaišius distiliatus iš Highland’o ir Lowland’o, tokioje Seagram distilerijoje, kuri yra atseit Speyside. Kažkoks keistas geografinis mišinys…O žinant, kad šis gėrimas priklauso pigesnių maišytų viskių kategorijai, tuo labiau nerandant išsamaus aprašymo nė viename rimtesniame internetiniame puslapyje, kaip sakė viena mūsų politikė, “kyla įvairių minčių“.

Nepaisant išankstinių įsitikinimų, kvapas nėra atstumiantis – na, tokio uostant viskį ir šiaip dar niekada neteko užuosti, kad nosį sutrauktų…Visi bent kiek statinėse pabrendę gėrimai turi tą malonų aromatą, “Passport Scotch“ – ne išimtis. Užuodžiu vanilę, švelnų salyklo dvelksmą, gal net kažkiek gėlių aromato. Skonis – nėra nuviliantis, kiek aštrokas spirito gūsis, susimaišęs su salyklu, salstelėjęs. Poskonis man nepatiko; šiurkštus grūdinio spirito, saldumo ir kažkokio tirpiklio mišinys…

Pagal kainos – kokybės santykį, tai nėra pats blogiausias pasirinkimas; vis dėlto, pridėję kelis eurus, galėtumėme dairytis kažko labiau įsimintino.

 

2015 05 01:

Kvapas: 8

Skonis: 7

Poskonis: 6

 

Iš viso: 7

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s