Highland legend

atsisiųsti (3)

Jokia čia ne legenda, juolab tikrai ne Highland’o, Škotijos viskio šventovės…tiesiog laipsnių turintis gėrimas, nežinia iš kur atsirandantis mūsų parduotuvėse, dažniausiai Norfoje, už prieinamą kainą (prieš kažkuriuos Naujus kainavo 26 Lt už 0, 7 l, internete yra Norfos senas .pdf).

Teko jo ragauti prieš kelias savaites, tiesą sakant, buvo pamaišyta su alučiu, taip kad skonio pajutimas tikrai nėra “šviežias“, viskas užsimiršo.

Kiek pamenu, kvapas tikrai buvo – kiek salstelėjęs, pakankamai malonus. Nebuvo vanilės ar ąžuolo, greičiau malonus saldumas ir tiek. Skonis – panašus, stipru, saldu, bet ne bjauru. Tik mažiau aromatinga, mažiau malonu nei kiti prieš tai ragauti viskiai. Poskonis – kiek nuviliantis, trumpas, aštrus, toks “alkoholinis“…

Tiek tų ir atsiminimu. Šiaip internete jokių žinių apie šį gėrimą, tikras no – name’as. Keletas komentarų rusiškai, štai ir viskas. Gali pats papilstyti kur garaže, užklijuoti panašią etiketę ir pirmyn! Bet kokiu atveju, reikia paragauti ir tokių gėrimų, kad sužinotum, kas yra kas. Slaint!

2015 06 27:

Kvapas: 7

Skonis: 7

Poskonis: 6

 

Iš viso: 6,66

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s