Jack Daniel’s Honey

222

Teko karštą vasarą paragauti šio viskio ir medaus likerio (kitur akcentuoja, kad medaus) mikso – tikrai nieko prieš būčiau pakartoti.

Taip, tai saldus, mažiau stiprus gėrimas, orientuotas į moterišką auditoriją. Taip, tai skaniau, gal greičiau, “moteriškiau“, nei tradicinis (bent baruose) “Jack Daniel’s“ su Coca – cola. Galų gale, laimi visi – laimingos ir moterys, ir vyrai.

111

Kitą vertus, čia kaip su “Ballantine’s brasil“ – nei viskis, nei žaliosios citrinos. “Jack Daniel’s Honey“ nėra tradicinis viskis – tai maišalas; nėra jis ir kokteilis. Aš puikiai suprantu, kad prekybai reikia būtent tokio derinio, ir jo bus nupirkta žymiai daugiau nei kokio seno gero viskio (aišku, ir dėl kainos), bet sutarkim dėl vieno: tai jau ne viskis. Šis gėrimas puikiai tinka teisingai atšaldytas, kai už lango plius 30; “Jack Daniel’s Honey“ būtų idealus merginos vaišinimo pasirinkimas, na, kai norisi stipriau. Bet ar aš pirkčiau ji, kai šalia stovi tikras viskis? Ne.

“Jack Daniel’s Honey“ kvapas gi, nepatikėsit, atsiduoda medumi, saldumynais, saldainiais, kaip ir priklauso. Skonis – tikrai švelnesnis, saldesnis nei nemaišyto brolio, jaučiasi ir medžio, kukurūzų natos. Va poskonis tai patiko – tarsi gertum kokį lietuvišką midų, tik be to bjauraus spirito dvoko…Saldu, skanu, ir ne taip stipru kaip “Jack Daniel’s“. O kas svarbiausia, nėra tiek daug medienos, acetono, kaip “brolyje“.

“Jack Daniel’s Honey“ – reikiamas gėrimas reikiamui momentui. Bet tai – ne viskis.

images

2016 08 06:

Kvapas: 8

Skonis: 8

Poskonis: 9

Iš viso: 8,66.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s