MAESTRO LEGENDINIAI

“MAESTRO LEGENDINIAI“ – tai VTF (dar kitaip, “Valstybinio tautos fronto“, o jei žvelgtume gyliau, WTF, tą žodį dažnas anglakalbis žino), Facebook‘ e šėlstančios kompanijos visų metų (o gal ir ilgesnio laiko tarpo) skelbtų įrašų rinktinė.

Jei rimčiau, šalia E. M. Remarque ir kitų rašytojų kalbėti apie šią, kad ir perskaitytą knygą (brošiūrą?), yra “ne lygis“, bet jei jau toks P. Ambrazevičius (WTF?) gali per metus perskaityti 90 knygų, su tokia ir panašios apimties literatūra gal ir aš pasivyčiau jį? Gal.

Jei dar rimčiau, sklinda gandai, kad tiek FB komanda VTF, tiek šią knygą sukūrė būtent Paulius Ambrazevičius, Paulius Gritėnas, gal net Aidas Puklevičius? Šie visiems žinomi veikėjai, panašu, diriguoja visam jų fronto paradui.

Trumpai tariant, gavau dovanų, perskaičiau ir pasidėjau kur giliau. Kodėl? Gal todėl, kad viską jau ir taip buvau perskaitęs, kasdien po naują post’ą, internete. Niekas nebenustebino, tiesą sakant. Tik – paradoksas – kai skaitai internete, VTF stilius man žiauriai patinka (jei kas dar ir nežino, VTF trolina šustauskų/kairiųjų/žaliųjų/paksininkų/litų gerbėjus, skleisdami visiems jau girdėtas klišes, frazes ir atsišaukimus. Nežinia, kurių iš jų sekėjų yra daugiau – ar iš tikrųjų tikinčiu tuo judėjimu, ar tik iš šalies žiūrinčių ir besijuokiančių?). Kai skaitau knygą su visais tais pezalais, keiksmažodžiais, trumpiniais ir pan., man neskanu. Taip, tai linksma, juokinga, protinga, tai “intelektualinė galaktika“, tai ir pašaipūniška, “taip jiems ir reikia“, tai verčia šyptelti skaitant, bet…man asmeniškai į knygos formatą niekaip “neįsirašo“.

Bet!  VTF gerbėjas esu ir būsiu ilgai…NEPARDUOSIM LIETUVOS!!! BLT, NX, LOL :)))))

2018 01 10

Turinys: 6/10

Gylis: 8/10

Eiga: 8/10

Menas: 5/10

Ech…: 5/10

6,5

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s