Scottish Leader

atsisiųsti

Teko paragauti šito gėrio – už visai prieinamą kainą, beje. Ir kaip sakoma tokiais atvejais, kaina atitinka kokybę.

Nors tai maišytas viskis, kuris gaunamas sumaišius daug daug grūdinių ir, tikiuosi, kažkiek salyklinio viskio rūsių, minėto gėrimo kvapas tikrai malonus – užuodžiama kažkas saldaus, gal net vanilė, kažkiek jaučiasi mediena. Neveltui šis viskis buvo laikomas statinėse, kuriose anksčiau teliūskavo burbonas ar cheresas…

Skonis panašus kaip ir kvapas, saldumas, gal kiek kartumo irgi jaučiasi. Gaila, kad viską užgožia spirito “dvasia“, paskandindama viską etanolio garuose. Gal ir gera mintis būtų praskiesti vandeniu arba gerti su ledukais?

Poskonis nėra perdaug malonus, dominuoja alkoholis, jaučiasi jo deginimas. Gal iš pradžių ir jaučiasi saldumas, tas malonus prieš tai uostytas aromatas, tačiau ir jis dingta spirito jūroje.

Nors viskio mėgėjai palankiai atsiliepia apie šį “mišrūną“, teigdami, jog jame yra įmaišyta bene daugiausia salyklinio viskio, lyginant su kitais blended viskiais, kažko tokio gerdamas nepajutau. Taip, tai Deanston’ų distilerijos gaminys, taip, tas briedis etiketėje turėtų atspindėti Highland regiono dvasią – kur, beje, ir yra distiliuojamas šis gėrimas, tačiau po tiek ragautų single malt viskių, šis blended’as kažkaip neįsiminė.

2013 11 24

Kvapas: 8

Skonis: 7

Poskonis: 6

Iš viso: 7

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s